Markalar

Sunny Fruit’in farkı kaynağında başlıyor! Ürünlerimizi hasattan sonra titizlikle güneşte kurutuyor, yapay hiçbir madde eklemeden, tazeliğini koruyarak paketliyor ve yemeye hazır hale getiriyoruz. Sunny Fruit ile farkı siz de göreceksiniz!

Organik olarak yetiştirdiğimiz en kaliteli meyveleri doğal yollarla kurutup, fındık ve hindistan ceviziyle bir araya getirdiğimiz eğlence toplarını her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz!

En yüksek kalitede malzemeleri, modern standartlara sahip üretim hattımızda tazeliğini koruyarak el değmeden paketliyoruz. Sunsational paketlerinde gerçek meyveler sizi bekliyor.

Söz veriyoruz, Brezza farkını hissedeceksiniz! Her şey Akdeniz bölgesinin o meşhur zengin toprağıyla başlıyor. Sonra en kaliteli sebzeleri yeteneklerimizden, özenimizden ve tutkumuzdan gelen gücümüz sayesinde en lezzetli turşulara dönüştürüyoruz.

Kurutulmuş endemik bitki üretimi konusunda ürünlerimizin yer alacağı yeni markamız Endemic Solutions'u sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Amacımız markamız ile doğanın bizlere sunduğu değerli kaynakları sizlerle paylaşabilmek ve en iyi şekilde sunmaktır.

Kurutulmuş endemik bitki üretimi konusunda ürünlerimizin yer alacağı yeni markamız Endemic Herb 'ü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız markamız ile doğanın bizlere sunduğu değerli kaynakları sizlerle paylaşabilmek ve en iyi şekilde sunmaktır.