: +90 232 831 3505 : kfc@kfc.com.tr webmail
KURU ÜZÜM

KURU ÜZÜM

KFC GIDA A.S.'nin gıda işletmelerinde başlangıç ​​noktası, sultanas / kuru üzüm ile olmuştur. Turlcey, asma yetiştiriciliği için en uygun iklim koşullarına sahiptir ve asmaların kaynağı olarak bilinir. Büyüyen üzümler yüzyıllardır Anadolu'da kültürün bir parçası olmuştur. Türkiye'nin en büyük kurutulmuş meyve işlemcileri ve ihracatçılarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. 1993'ten bu yana, dünyanın en büyük gruplarından, ölçülebilir ve kızarık kullanım özellikleri, mutlak serbest akışlı ürünler, hazır ıslatılmış meyveler ve pazara sunduğumuz diğer birçok ürünle geniş bir müşteri portföyüne hizmet veriyoruz. Biz her zaman yenilikçi bir uygulama roaching ile çalışırız. Portakal ve limon kabukları, glace vişne, ananas, papaya, bezelye, elma ve diğerleri gibi ithal işlenmiş meyvelerle. Hem meyve tarlaları hem de endüstriler için meyve tarlaları hazırlıyoruz. Kurutulmuş meyveler, meyve edleyleri, kahvaltılık gevrekler, çikolatalar, hamur işleri kekleri, soslar, salatalar ve süslemeler için mükemmeldir.
Mevcut Çeşitlilik Sultanas Thompson Üzümleri Altınla Ağartılmış Sultanas Yapıştır Pasta ve Sıvı Pasta Karışık Meyveler Tatlandırılmış Üzümler Yemek İçin Hazır Organik Üzümler / Sultanalar
Mevcut Ambalaj Yastık Paketi Fermuar ile Blok Alt Quadroseal tüpe Blok Alt bağlamalı Üst Blok Alt Rulo Üst Doypack Kutu içinde Bag Toplu (kartonlar)
Bizden dinleyin!
BÜLTEN ABONELİĞİ

© 2019 K.F.C. GIDA

Bilgi Toplum Hizmetleri